Llalla lëviz drejtuesit e Prokurorive në Tropojë dhe Kukës

October 8, 2017 11:23

Llalla lëviz drejtuesit e Prokurorive në Tropojë dhe Kukës

 

Ndryshime të drejtuesve të Prokurorisë në qarkun e Kukësit.

Kreu i Prokurorisësë së Përgjithshme Adriatik Llalla ka firmosur transferimin e Artur Ismailukaj nga drejtues në Tropojë, në drejtues në Kukës.

Ndërkaq Artan Shtrungza nga prokuror, kalon në drejtues në Tropojë.

Nga ana tjetër ish-drejtuesja e prokurorisë Kukës, Rita Gjati, kalon në prokurore e thjeshtë në Tropojë.

Lëvizjet vinë me qëllim rritjen e performacës së hetimeve.

October 8, 2017 11:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?