Llalla rikthen në detyrë gjashtë prokurorë të shkarkuar nga Ina Rama

Redaksia Online January 9, 2013 11:55

Llalla rikthen në detyrë gjashtë prokurorë të shkarkuar nga Ina Rama

Adriatik Llalla ka vendosur të kthejë në detyrë 6 prokurorë të shkarkuar para 3 vitesh nga kryeprokurorja Ina Rama. Kryeprokurori i ri Adriatik Llalla firmosi sot urdhrin për rikthimin e tyre në vendet e punës, në zbatim të vendimit të gjykatave. Mësohet se gjashtë prokurorët që rikthehen në detyrë janë: Bardhyl Shehu, Rita Gjati, Tom Dedaj, Bajram Brecani, Drini Pali dhe Ilia Bano.

Ndërkohë një nga prokurorët mësohet se ka vendosur të hedhë në gjyq ish-kryeprokuroren Rama

Redaksia Online January 9, 2013 11:55
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*