Logoja e 25-vjetorit të marrëdhënieve Shqipëri-Izrael

February 18, 2016 16:11

Logoja e 25-vjetorit të marrëdhënieve Shqipëri-Izrael

Ministri i Punëve të Jashtme Ditmir Bushati dhe Kryetari i Parlamentit të Izraelit, Edelstein, prezantuan sot logon fituese që do të përfaqësojë 25-vjetorin e marrëdhënieve mes dy vendeve.

Fotoja fituese është përzgjedhur nga një konkurs online i organizuar me rastin e 25-vjetorit të vendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes Shqipërisë dhe Izraelit.

izrael-2-620x404

February 18, 2016 16:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*