Loja për pak kthehet në tragjedi. Shihni çfarë ndodh! (video)

March 14, 2019 20:46

Loja për pak kthehet në tragjedi. Shihni çfarë ndodh! (video)

Një gjyqtar futbolli dhe një student mbetën të plagosur pasi një shtyllë dritash u rrëzua gjatë një incidenti të tmerrshëm në një shkollë të mesme në Arkanssas të SHBA-ve.

Ngjarja mund të kishte pasoja tragjike, por njëri prej të plagosurve arriti të shmangej në kohë.

Regjistrimi i incidentit tregon shtyllën e drurit prej rreth 24 metrash që rrëzohet, duke goditur arbitrin Rigo Resendez, ndërsa lojtarët e tjerë arritën të largoheshin.

Resendez u raportua më vonë se kishte thyer dy kocka në këmbën e tij, ndërsa një student ishte gjithashtu i shtruar në spital por me lëndime më të lehta.

Shtylla u rrëzua për shkak të erërave të forta.

v.l/ Dita

March 14, 2019 20:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?