Longoria beson në dashuri online

Redaksia Online April 8, 2013 17:13

Longoria beson në dashuri online

Aktorja latine Eva Longoria ka pranuar se beson që lidhjet përmes internetit janë mënyra më e mirë për të gjetur princin e ëndrrave, pasi një prej mikeshave të saja ka arritur që online të gjejë dashurinë e jetës së saj.

Ndërsa për vete, 38-vjeçarja ka angazhuar një mikeshë që të interesohet për ndonjë mashkull të bukur që ndoshta mund t’ia rrëmbejë zemrën.

“Një mikeshë e imja dikur vizitonte rregullisht ueb-faqen Match.com dhe shikojeni tani ajo po martohet. Ata kanë lindur për njëri-tjetrin, dhe jam shumë e lumtur që përmes internetit kanë arritur të njoftohen”, ka nënvizuar aktorja Longoria.

Redaksia Online April 8, 2013 17:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?