LSI e mbyll fushatën në Fier, sot mitingu

June 23, 2017 10:04

LSI e mbyll fushatën në Fier, sot mitingu

 

Lëvizja Socialiste për Integrim do të mbyll fushatën elektorale në qytetin e Fierit.

Sot, në orën 18:00 tek Sheshi “Nënë Tereza” në Fier për supermitingun e Fitores!,” thuhet në njoftimin e LSI.

Fieri është qarku ku kandidon kryetari i LSI, Petrit Vasili, ndërsa kjo forcë politike ka pritshmëri të mëdha në këtë qytet.

 

June 23, 2017 10:04
Komento

2 Komente

 1. shoku June 23, 11:20

  E, po kur ishit ngritur, qe heret ne mengjes qe shperndate ato fletushkat.
  Une i mblodha te pallati im dhe te ai para meje, te makinat dhe i hodha te KOSHI I PLEHRAVE. ATY E KENI VENDIN.

  Reply to this comment
 2. fad June 23, 13:29

  Pu cfare lajmi gezushem po ps dhe pd kan mitingje sot o gazeta e likes, jeni bo si gazeta fari balliut, edi per bukuri qe nuk mi botoni komentet por jeni bo gazeta turpi botes duke ju lepir lsi, edi rama fitore mbi 73 mandate qe te plasni dhe ju qe vetem vrer po nxirni.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*