LSI kërkon shkarkimin e tij, reagon drejtori Haki Çako

June 19, 2017 12:00

LSI kërkon shkarkimin e tij, reagon drejtori Haki Çako

 

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako i është kundërpërgjigjur akuzave të LSI-së.

Një ditë më parë, nënkryetari i kësaj partie, Luan Rama në një konferencë për shtyp  kërkoi shkarkimin e menjëhershëm të Haki Çakos nga detyra pas denoncimit të disa rasteve të dhunimit të eksponentëve të LSI.

“Jam në krye të detyrës dhe do vazhdoj të jem, jam duke drejtuar një organizatë të depolitizuar”, u shpreh Çako.

June 19, 2017 12:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*