LSI mbledh KQZ-në e zgjedhjeve për kryetar

September 20, 2016 15:43

LSI mbledh KQZ-në e zgjedhjeve për kryetar

Lëvizja Socialiste për Integrim vijon përgatitjet për organizimin e procesit zgjedhor për kryetar të saj.

E në këtë kuadër, në këtë parti është ngritur komisioni që do të administrojë gjithë procesin.

Ky komision drejtohet nga Ornela Muhametaj dhe në mbledhjen e parë të tij miratoi rregulloren për zgjedhjen e kreut të LSI-së.

Në garë për kreun e LSI-së është Ilir Meta, Shezai Rrokaj dhe Përparim Spahiu. Ky i fundit njoftoi vetëm këtë të martë kandidimin e tij.

Mblidhet Komisioni Qendror për zgjedhjet në LSI. Komisioni për të administruar zgjedhjet për Kryetar të LSI-së. KQZ i LSI-së miratoi rregulloren për zgjedhjen e kryetarit të LSI-së. Ornela Muhametaj kryetare e KQZ të LSI-së. KQZ i LSI-së administron kandidaturat për kryetar të LSI-së.

September 20, 2016 15:43
Komento

1 Koment

 1. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... September 21, 03:12

  Po boll po beni shou per te zgjedhur Kryehadutin e LSI.
  LSI eshte parti private e Ilir Kokekatrorit, hajdut me ze e me figure.
  Po luani me figurante pa dinjitet, si ata ne monizem qe dikur paguheshin 80-150 lek te vjetra ne filmat e ish Kinostudios.
  Shezaiu te ndroje bojen e flokeve se i lyhen me shpesh se grate burre kurve, ndersa Papin nga qe nuk e njeh kush, kerkon te behet i njohur duke u paguar ne kete “gare” si kundershtar i i Burrit te Monikes (Nexhmia e LSI) jo Kryemadhi, por Kokedaullja me ate fytyre si burre e hunde boksjeri.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin