Lu uron Bajramin: Shqipëria përballet me sfida të reja

June 15, 2018 10:58

Lu uron Bajramin: Shqipëria përballet me sfida të reja

 

Në urimin e tij për festën e Bajramit, ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu thotë se Shqipëria përballet me sfida të reja brenda dhe jashtë vendit.

“Udhëheqja juaj është e rëndësishme për komunitetet tuaja, por edhe për Shqipërinë, ndërsa përballet me sfida të reja brenda dhe jashtë vendit. Viti i ardhshëm ju sjelltë gëzim, begati dhe paqe! Gëzuar Bajramin!”, uron Lu.

a.s/dita

June 15, 2018 10:58
Komento

6 Komente

 1. Pilo June 15, 11:26

  27 vjet qe jemi lidhur me ameriken akoma lypsare jemi.U lidhem 18 vjet me kinen u bem vend i zhvilluar industrial.

  Reply to this comment
 2. Amerikani June 15, 12:00

  Gezuar Bajramin!

  Harmoni te perjetshme paçin besimet fetare ne Shqiperi per te mire te te gjithe Kombit!

  Reply to this comment
 3. Adih June 15, 12:58

  Shqiptaret midiis tyre ,nuk kane probleme ,dhe jane ne harmoni te plote midis religioneve Zoti i nderuar LU .Problemi i Shqiptareve akut eshte politika , qe po e rrenon kete vend qe mbas mbarimit te luftes dyte boterore e deri me sot .Ku pervec fukarallikut , ,mbi te gjitha na i kane rrembyer me brutalitet dinjitetin .
  A e pate Ramen qe ben SHOHU per INJORANTET , se do ja u zgjidhin o popull hallet e juaja ,,ministrat e mi ,vetem brenda 3 minutave ???!! Kjo eshte tallja ,me falni desha te them dinjiteti i jone kap shifren e vdekjes ne nul 0 %
  Megjithate respekte dhe faleminderit z LU:

  Reply to this comment
 4. info analitike June 15, 13:58

  Peshq nuk ka. Te shikojme mos kapim ndonje njale. Rrofte shoku Lu!

  Reply to this comment
 5. vetem njerezit, qe bejne dallim nga kafshet, mund t'a permbysin kete realitet;dmth.'islamizimin" e planetit . June 15, 15:03

  Kopeizmi shqiptar dhe ai boteror, e ka substancen e vete, nga injoranca, ose nga geni i njeriut primitiv, i luftes per egzistence .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim