Luan Rama: Në Tiranë, mbi 100 mijë kanë votuar LSI-në

June 25, 2017 21:53

Luan Rama: Në Tiranë, mbi 100 mijë kanë votuar LSI-në

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama, përmes një deklarate për mediat dhënë gjatë mesditës së sotme, tha se çdo përpjekje që bëhet për të manipuluar procesin, është thjeshtë një dëshpërim total.

Me shifra konkrete, ai tha se LSI është forcë e parë në Tiranë.

“Në Bashkinë e Tiranës, mbi 100 mijë kanë votuar LSI-në. Përpjekje të dëshpëruara për manipulim të procesit”, u shpreh ai.

June 25, 2017 21:53
Komento

3 Komente

 1. Paqesori June 25, 23:22

  Me cfare ke numuruar ti mor zotni ? Me gishtat e dores apo fute dhe gishtat e tjere…Ti je nje dallkauk llafazan i papare , vetem llomotit. Po te jap nje keshille si me qene babai i yt ( qe shyqyr qe nuk kam nje djale tralala si ty ) Vere pak trurin ne pune dhe fol me pak se na shurdhove !

  Reply to this comment
 2. Linda June 26, 07:27

  Por mesa duket 100.000 nuk Jane mjaft qe te fitoj LSI.
  Besoj se u bindet tani qe jeni parti banditesh.

  Reply to this comment
 3. perkthyesi June 26, 09:30

  Keshtu i numerojne votat keta Baftjaret e LSI! Do te dilnin dhe force e pare! Hahahaha! Vertete jane te papare!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin