Luan Rama takon Vladimir Putin

October 14, 2017 21:13

Luan Rama takon Vladimir Putin

Me anë të një postimi në facebook, Luan Rama ka njoftuar se është takuar me Presidentin e Rusisë Vladimir Putin në Shën Petërsburg, pas seancës solemne të Asamblesë së Përgjithëshme të Unionit Ndërparlamentar.

Statusi i Luan Ramës në Facebook: Shën Petërsburg: me Presidentin e Federatës Ruse, Vladimir Vladimiroviç Putin, pas seancës solemne të Asamblesë së Përgjithëshme të Unionit Ndërparlamentar.

October 14, 2017 21:13
Komento

10 Komente

 1. intelektuali October 14, 21:26

  Spiuni i Enverit ka takuar Kryespiunin e Kremlinit,

  PO PSE LAJM ESHTE KY?

  Kur dihet qe gjithe politika jone kombetare eshte si “Mesalla me dy faqe”:

  Nga njera ane:

  I PUTHIN BYTHEN EMSIATREVE TE BE-SE PER ANTARSIM,

  Nga ana tjeter:

  SHKOJNE DHE FALEN TEK PUTINI I RUSISE.

  Cfare MUT politike pederastesh si e Enverit eshte kjo ?

  Reply to this comment
  • lori October 15, 08:24

   Bordello o Intelekt-hale nuk e beri Enveri por Sali Hitleri!Keta nuk jane pjelle e tij por e dhjemokracise qe instaluan “miqte” tane e qe sot Shqiperia fale nenkujdestarise se “miqeve”eshte kthyer ne bordello ku kurvat me kollare bejne ritualet e perditeshme me lloj lloj xhentelmenesh lindor e perendimor!Ndoshta L.Rama ka shkuar me mision nga Likja ose nga ndonje skute tjeter siç u perdor Saliu ne vitet 90 me shtetet islamike.Ndaj mos e gervish mutin ku rri o intelektuhale se bie ere!Te gjithe njelloj jane si Putini ndryshimi eshte vetem tek ju injorantet e indokrinuar qe s’rini dot pa nje aleat me gisht in ne bythe!Ndaj edhe ky vend ka shkuar ne humnere e sot s’la njeri e vend pa e shqyer e dhjerre!Sa te jete nen mbikqyrje nga “nena dhia”tane jeten ka me lengue Shqypnia,ku edhe ne buze te varrit ka me bertie :Rrofte dhjemokra-cia!

   Reply to this comment
 2. demo October 14, 22:12

  Pse me drita te kuqe o Luan,apo ju ka rene zjarri me pulle te kuqe?

  Reply to this comment
 3. Sa më i nderuar në kohën e diktaturës, aq më bashkëfajtorë është ai njeri... October 14, 23:00

  Kjo tregon vërtet se kush janë qeveritarët tanë!
  Putini është një diktator, autokrat, vrasës, luftënxitës dhe ju o Luan Rama vazhdoni të merrni shembull tek autokratet despotë.
  Po, ti ke qene, sahanlëpirës i kriminelëve të shtetit shqiptar!
  Me ju, nuk ka të mirë Shqipëria!

  Reply to this comment
 4. Epo kjo pune! October 14, 23:06

  keta do mburren edhe kur te takojne qoftelargun!!! Monstra fare eshte LSI

  Reply to this comment
 5. alphade October 14, 23:58

  Po Amerika, dmth. ambasadori LU mban shenime per keto takime surprize te nenkryetarit te LSI-se ,Luan Ra-
  ma nuk eshte rastesi por e kalkuluar dhe qe eshte e li-
  dhur me “cunamin” qe po afrohet per keto banda LSI –
  PD. Me sa duket i ka zene tmerri nga vettingu dhe kjo i
  cuar per ” ndihme ” ,”SOS” deri te Putini. Kjo eshte nje
  forme indirekte presioni ndaj BE- se dhe SHBA-s

  Reply to this comment
 6. xxx October 15, 00:54

  po pse lajm per te dale ne gazete eshte ky o tu mbyllte.

  hiqeni se na qerroi syte putana e evropit

  Reply to this comment
 7. Nero October 15, 06:11

  U shit dhe LSI tek Putini.

  Shifeni kur te kercejne si gjeli ne maje te plehut tashti.

  Reply to this comment
 8. komunisti blu October 15, 08:40

  Mos o tiger,se do na zemrosh trumpin e amerikes dhe do na prishen marredheniet e mira qe kemi me trapin,pa le kemi frike se na anullon edhe llotarin amerikane,
  Monen kryehajdute ku e ke?!!!

  Reply to this comment
 9. perkthyesi October 15, 13:33

  Ta kete ulur valle kaq shume pjacen Putini, e te kete takuar kete lake? Ne se e ka bere, shpejt do te pendohet!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*