Luani i LSI-së në shoqërinë e leopardit

April 1, 2016 15:46

Luani i LSI-së në shoqërinë e leopardit

Deputeti i LSI-­së, Luan Rama ka shfrytëzuar mundësinë e të qenurit në Lusaka të Zambias, në mbledhjen e Asamblesë së Përgjithshme të Unionit Ndërparlamentar Botëror, për të bërë foto me një leopard.

Siç e shikoni edhe nga fotot, Luani është nën shoqërinë e leopardit, ndërkohë që na rrëfen se fotot ia kanë bërë kolegët e tij, Tahir Muhedini dhe Edin Paloka.

April 1, 2016 15:46
Komento

1 Koment

 1. Princat e Partive April 2, 04:25

  Princat e Pluralizmit jetojne!
  Pasi punojne fort, rendshem, pra pasi grinden per bukuri ne Parlament,
  pra ne sy te shqiptareve…votues,

  dalin nje here neper bote, me dietat e atyre per te cilet grinden e luftojne ne Parlament,
  shlodhen, rrijne edhe me kafshet e botes se Trete,
  se Shqiperine e kane kthyer ne Bote Te Pare, te Parave te tyre!

  Ju lumte djema!
  Kur gjeni, pse te mos ia beni!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*