Boçi: Edi Rama i frikësuar nga opozita, shtyn takimin me mësuesit në Elbasan

September 5, 2018 22:38

Boçi: Edi Rama i frikësuar nga opozita, shtyn takimin me mësuesit në Elbasan

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me takimin e Ramës me mësuesit në Elbasan.

Sipas Boçit, kryeministri ndihet i frikësuar, ndaj dhe ka shtyrë takimin me ta. Deputeti Boçi thekson se Rama i ka anuluar takimet me mësuesit për shkak të pranisë së opozitës në Elbasan.

Edi Rama i frikësuar shtyn takimin me mësuesit në Elbasan Frika ruan vreshtin – thotë populli; dhe Edi Rama po e zbaton këtë për vete.  Me frikë deri në palcë nga prania e opozitës në Elbasan, ka shtyrë për pasdite takimin e planifikuar në mesditë me mësuesit, të cilët do t’i lërë pa punë nga mbyllja e shkollave, për shkak të braktisjes masive. Disa miq me thanë se kishin vënë bast se do ta bëj njësoj si me Shkodrën, pak kohë më parë, kur e anulloi fare vizitën nga frika e protestave. Frika i ka kapur palcën!“, shkruan Boçi.

o.j/dita

September 5, 2018 22:38
Komento

5 Komente

 1. Noli September 5, 23:17

  Te keqen e mendjes tate o Luc. Per ty nuk e rruan njeri ne Elbasan e jo Rama qe nuk te ka fare ne tefter.

  Reply to this comment
 2. Merre me lang se mishi u hang. September 6, 00:46

  E kam the edhe here tjeter qe ky kari Bocja nuk ha mut kot, i di te gjitha.
  Nga kush duhet te kete “frike” Kryeministri nga cuni i Fahrit budalles apo nga ty Boce pishe, hajde koqe kandari hajde.

  Reply to this comment
 3. Jimi September 6, 12:28

  Pse cfare do t’i beje ti mor “trim”?

  Reply to this comment
 4. Nickname September 6, 16:35

  Sa idiot me duket ky njeri!
  Çfare kontributi ka dhene per Shqiperine luciao boci? Jam kurioz te di ndonje gje. Me thoni, o njerez te mire! Faleminderit!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim