Luis Suarez kërcënohet me jetë nga tifozët e Liverpulit

Redaksia Online July 27, 2013 20:21

Luis Suarez kërcënohet me jetë nga tifozët e Liverpulit

Çeshtja e Luis Suarez merr një kthesë të rrezikshme dhe kalon kufijtë e sportit.
Sulmuesi uruguajan ka marrë kërcënime me jetë nga tifozët e Liverpulit.
Mediat angleze kanë publikuar mesazhet në rrjetin social Tuiter.
Tifozët nuk e kanë pritur aspak mirë idenë që Suarez do të largohet nga skuadra e tyre.
Sulmuesi, i cili ka kërkuar vetë largimin nga Liverpuli kërkohet nga shumë skuadra, por me shumë mundësi ai do të transferohet të skuadra londineze e Arsenalit.

Redaksia Online July 27, 2013 20:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin