Luka Modriç kritikon lojën e dobët të skuadrës

April 9, 2014 16:24

Luka Modriç kritikon lojën e dobët të skuadrës

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modriç, e ka kritikuar paraqitjen e ekipit të tij ndaj Dortmundit, duke thënë se Reali nuk po mëson nga paraqitjet e dobëta.

Los Blancos, që e lanë Ronaldon në pankinë për shkak të frikës nga forma e tij jo e mirë fizike, kanë rrezikuar kualifikimin me një disfatë prej 2-0 ndaj Dortmundit, aq sa edhe Modriç ka shpërthyer.

“Nuk e di çfarë ndodhi. Ndoshta menduam se ishte e lehtë. Ne duhet të mësojmë nga kjo ndeshje. Ne jemi të kënaqur që arritëm gjysmëfinalen, por nuk jemi të kënaqur si luajtëm, sidomos në pjesën e parë. Nuk duhet të luajmë më kështu”, ka deklaruar Modric pas takimit.

April 9, 2014 16:24
Komento

1 Koment

  1. arben April 9, 17:44

    pshtut per fije te penit ng ai armeni qe kishte me shum se ter raste per shenim , por vetem ceshtje kohe eshte eleminimi i juaj , pra deri teni keni luajtur pa u bezdisur nga ekipet e medh dhe goditjen e pare jua lla barcelona te tjerat mbas veshit i keni edhe kete sezone me duket se keni me dale pa gja me 16 e keni goditjen e dyte nga barcelona se kampjonatin nuk vendosni ju me ate e kan ne dore barcelona dhe atletiko madrit , prandaj pregatituni per sezonin qe vjen me nje tranjer tjeter tung

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*