Lul mos fol, i bën dëm Halimit

May 4, 2015 15:11

Lul mos fol, i bën dëm Halimit

Dërguar me sms

në numrin e redaksisë

Se cili do ta fitojë të drejtën për të drejtuar Bashkinë e Tiranës, këtë e vendos populli më 21 qershor, po që të dalë e të bëjë politikë, të qajë hallet e popullit një hajdut, një vrasës si Lulzim Basha, kjo nuk ka din e iman, dhe i bëj thirrje popullit që këtë njeri të mos e dëgjojë e të mos i shkojë prapa. Ata të djathtë e simpatizantë të Halim Kosovës që e shoqërojnë janë në të drejtën e tyre dhe shoqërojnë një njeri që të paktën deri tani ka rrezatuar kulturë në të folur… po jo një vrasës të pretendojë për të drejta e të “qajë” hallin tonë. Veliaj është djalë i ri, energjik, vuajtjet ekonomike ndoshta nuk i janë larguar nga kurrizi e besoj se di t’i qajë hallet e popullit. Unë personalisht ju uroj të dyve suksese. Këtë e ka në dorë populli i Tiranës.

May 4, 2015 15:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*