Lul, pse nuk shkon në Prokurori

January 28, 2016 09:53

Lul, pse nuk shkon në Prokurori

Dërguar me SMS

Në numrin e redaksisë

Pse nuk shkon t’i bësh zyrtare akuzat e tua në prokurori o zoti Basha? Pse gjithmonë del në TV, dërdëllit nja 1 orë aty dhe s’bën asgjë tjetër? Pse nuk shkon? Sepse mbas çdo akuze tënde s’ke bërë asgjë. Ke dalë si bukurosh në TV, ke thënë ça ke për të thënë dhe ke ikur. Mua personalisht më ke lënë përshtypjen që për çdo akuzë, gënjen dhe vetëm gënjen!

January 28, 2016 09:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim