Lulu, kotelja më e trishtuar në botë !

October 28, 2017 09:42

Lulu, kotelja më e trishtuar në botë !

E ëmbla Lulu , kotelja më e mërzitur në botë , ka tërhequr vëmendjen e gjithë internetit. Me mimiken e trishtuar , kjo mace është bërë më e ndjekura në intagram , ku numëron më shumë se 135.000 ndjekës ( dhe të mendosh unë kam 350 ndjekës ) .

Por sytë e saj të bëjnë ta duash më shumë këtë kotele te vogël . Lulu do të të merja në shtëpi një orë e më parë por mamaja më thotë ‘ ose  ti ose macja ‘

Shihni fotoalbumin :

 a.k/dita

October 28, 2017 09:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*