Lushnjë, akuzohet se joshi 20-vjeçaren, që ta trafikonte

July 17, 2014 08:51

Lushnjë, akuzohet se joshi 20-vjeçaren, që ta trafikonte

Sektori Kundër Narkotikëve dhe Trafiqeve në policinë e Lushnjës filloi procedimin penal në gjendje të lirë për të dyshuarin J. Sulo, 34 vjeç, banues në Durrës. Denoncimi është bërë nga B. Mërtika, 49 vjeçe, e cila banon në fshatin Seman dhe pretendon se në vazhdimësi i dyshuari ka joshur me sende materiale, telefon, rroba dhe kozmetikë, vajzën e saj 20-vjeçare me inicialet E. M., dhe pa dijeninë e prindërve ka shkuar të aplikojë për pasaportë, me qëllim për ta trafikuar jashtë shtetit. I riu ka mohuar akuzat, duke pretenduar se ka një lidhje serioze me 20-vjeçaren.

July 17, 2014 08:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*