Lushnjë, dy aksidente, plagosen fëmija dhe 6 të tjerë

September 2, 2014 08:44

Lushnjë, dy aksidente, plagosen fëmija dhe 6 të tjerë

Dy aksidente me pasojë 7 të plagosur ndodhen të dielën në Lushnjë, ndërsa një prej të dëmtuarve është fëmijë vetëm 7-vjeç. I pari u ndalua drejtuesi Skënder Hoxha, 26 vjeç, banues në fshatin Adriatik pasi me motoçikletën e tij pa leje drejtimi ka goditur vajzën e mitur S. G., që po ecte në rrugë dhe e ka plagosur. Kurse Arlind Qose, 28 vjeç akuzohet se në fshatin Konjat, ka dalë nga rruga me veturën e tij “Skoda”, duke u plagosur pasagjerët E. Rr., 53 vjeç, S. Q., 56 vjeç, K. Rr., 61 vjeç, F. Rr., 54 vjeç dhe veten, të gjithë të afërm dhe banues në Lushnjë.

September 2, 2014 08:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*