Lushnjë, e përplasi vetura, policia e merr nën akuzë të plagosurin

July 16, 2014 05:51

Lushnjë, e përplasi vetura, policia e merr nën akuzë të plagosurin

Drejtuesi i një motori u përplas me një autoveturë “Benz” në unazën e Lushnjës ditën e djeshme. Për pasojë 60-vjeçari Isa Myftari, fillimisht u dërgua në spitalin e qytetit, me plagë të rënda në kokë, pasi nuk kishte vënë skafandrën. Por me rëndimin e gjendjes shëndetësore, i dëmtuari u nis në Tiranë për mjekim më të specializuar. Policia njoftoi se ka nisur procedimin penal në gjendje të lirë për të aksidentuarin, për veprën penale shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor dhe drejtim mjeti pa leje.

 

 

July 16, 2014 05:51
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*