Lushnje, nëna mbyt me litar djalin 40 vjeç

March 16, 2015 15:26

Lushnje, nëna mbyt me litar djalin 40 vjeç

Një krim i rëndë në familje është shënuar në qytetin e Lushnjës rreth orës 15:00

Nga të dhënat e para mësohet se nëna, Hatixhe Ahmetaj ka vrarë djalin e saj, Pëllumb Ahmetaj, 40 vjeç

Krimi është shënuar në apartamentin e tyre në katin e pestë të një pallati në lagjen “Gafurr Muço” pranë spitalit të qytetit.

Informatat e para thone se dyshohet qe 40 vjeçari kishte qenë përdorues droge dhe keqtrajtonte të ëmën, raporton Ora News.

Dyshohet se nëna e ka mbytur me litar.

March 16, 2015 15:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*