Majko tregon minutat e vështira: Isha në parlament, familjen e kisha të bllokuar në autostradë

December 1, 2017 21:50

Majko tregon minutat e vështira: Isha në parlament, familjen e kisha të bllokuar në autostradë

Ministri për Diasporën Pandeli Majko i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” ka treguar sesi mbrëmjen e djeshme ka kaluar disa minuta ankthi, teksa gjendej në ambientet e parlamentit dhe familja e tij kishte mbetur e bllokuar për shkak të përmbytjeve në autostradën Tiranë-Durrës.

“Unë kam pasur familjarët e mi mbrëmë në makinë dhe megjithëse isha në podiumin e parlamentit arrija të ndieja shqetësimin e tyre, jo vetëm se kisha familjen time por se ata më tregonin online se çfarë po ndodhte dhe me të vërtetë ka qenë një situatë e jashtëzakonshme”– ka thënë Majko për gazetaren Eni Vasili.

December 1, 2017 21:50
Komento

1 Koment

  1. IDJOTI I BATHORES December 2, 08:36

    KU SHKONIN FAMILJARET E TU APO TE HAPNIN BYTHET KUR TI ‘HAPJE KUFIJTE’!?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*