Majlinda Bregu “thumbon” Lulzim Bashën për fushatën

June 13, 2017 18:23

Majlinda Bregu “thumbon” Lulzim Bashën për fushatën

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu me anë të një statusi në Facebook kthehet katër vite më pas dhe kujton sloganin e fushatës së Partisë Demokratike, “Ne jemi ndryshimi përpara”.

 

Por këtë duket se e bën qëllimisht për të thumbuar kryedemokratin Basha. Bregu shkruan se atëherë nuk tallej njeri as me fushatën dhe as me simbolet.

“Throwback…Kur nuk tallej njeri as me fushaten as me simbolet…”,- shkruan Bregu.

June 13, 2017 18:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*