Majlinda Bregu tregon nëse do të kandidojë për kryetare të PD-së

June 30, 2017 21:39

Majlinda Bregu tregon nëse do të kandidojë për kryetare të PD-së

Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu tha sot në “Zonë e Lirë” se ajo nuk do të jetë kandidate për kreun e PD-së. Bregu tha se ajo do të mbështesë këdo kandidat serioz, që është i vërtetë dhe që ka dalë si emër i propozuar nga grupi “anti-Basha”. “Do mbështesë kandidatin që do të sdojë Bashën në të vërtetë dhe të jetë një emër i dalë nga kritikët e Bashës dhe jo një i vendosur sa për një garë farsë”, tha Bregu.

“Unë vet nuk do të kandidoj. Më vjen keq që e parashikova këtë humbje. Kur unë isja për humbjen, kolegët e mi ulnin kokën në mbledhje grupi”, tha Bregu.

June 30, 2017 21:39
Komento

1 Koment

  1. demo June 30, 22:32

    Ti je pordhe me gres Skrapari

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*