Makina del na rruga, aksidentohet familja

August 2, 2016 10:38

Makina del na rruga, aksidentohet familja

Një foshnjë 6 muajshe është në gjendje të rëndë për jetën, pasi makina e prindërve ka dalë nga rruga. Policia ka arrestuar 30-vjeçarin, Adriati Gremi, banues në fshatin Muçias.

Ai ishte duke udhëtuar me bashkëshorten e tij, fëmijën dhe një kushërirë, kur makina me targa AA 487 BJ, ka dalë nga rruga, te rotondua e Çermës dhe ka përfunduar në një parcelë. E plagosur ka mbetur edhe bashkëshortja e tij, 23-vjeçe si dhe kushërira 21 vjeçe.

Foshnja është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë, për mjekim më të specializuar. Mbi 30-vjeçarin rëndon akuza e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor./tvklan.al

August 2, 2016 10:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim