Makina del nga rruga në Shkodër, dyshohet 1 i vdekur

December 13, 2019 12:07

Makina del nga rruga në Shkodër, dyshohet 1 i vdekur

Një aksident rrugor është shënuar pak minuta më parë në fshatin Melgushë në Shkodër.

Dyshohet se një person ka humbur jetën. Ndërkohë policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Mendohet që shkak i aksidentit të ketë qenë humbja e kontrollit të mjetit.

o.j/dita

December 13, 2019 12:07
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim