Makina del nga rruga, plagoset shoferi në Elbasan

September 16, 2018 19:49

Makina del nga rruga, plagoset shoferi në Elbasan

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur këtë të diel në aksin Elbasan-Tiranë.

Sipas policisë bëhet me dije se mjeti tip Skoda në afërsi të Qafë Krabës, me drejtues shtetasin me inicialet B. XH,50 vjeç ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, ndërsa ka mbetur drejtuesi.

Ndër të tjera bëhet me dije se 50-vjeçari është transportuar me urgjencë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

l.h/ dita

September 16, 2018 19:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*