Makina merr flakë në autostradë, shpëtojnë 4 anëtarë të një familje

April 11, 2015 18:40

Makina merr flakë në autostradë, shpëtojnë 4 anëtarë të një familje

Fati ka shpëtuar një familje e cila udhëtonte në aksin Lushnjë-Fier.

Burime nga policia bëjnë të ditur se katër persona të një familje kanë shpëtuar mrekullisht teksa mjeti i tyre është përfshirë nga flakët në lëvizje.

Mjeti tip “Benz” që drejtohej nga shtetasi H.Meta është përfshirë nga flakët.

Drejtuesi i mjetit dhe familjarët e tij kanë ndjerë erën e djegies në mjet, duke e braktisur në kohë atë.

Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri në mjet të jetë provokuar nga një shkëndijë elektrike.

 

April 11, 2015 18:40
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?