Makina përfshihet nga flakët në Qafë Thanë (FOTO)

September 3, 2018 14:49

Makina përfshihet nga flakët në Qafë Thanë (FOTO)

Një makinë është përfshirë nga flakët në Qafë Thanë rreth orës 14: 20 minuta të ditës së sotme.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar pasi drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer kanë arritur të dalin nga makina.

Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje për të shuar flakët. Nuk dihen ende shkaqet se përse makina ka marr flakë.

l.h/ dita

September 3, 2018 14:49
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*