Makina përplas dy të mitur në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital

October 8, 2019 12:57

Makina përplas dy të mitur në Kamëz, dërgohen me urgjencë në spital

Dy të mitur u përplasën me makinë mesditën e sotme në Kamëz.

Rreth orës 12:10, në Kamëz automjeti me drejtues shtetasin S.Ç. ka aksidentuar këmbësorët, shtetasit e mitur, A.M.,6 vjeç dhe L. M.,15 vjeçe.

Si pasojë e përplasjes dy të miturit u dërguan në spital për ndihmë të specializuar mjekësore, informon policia e Tiranës.

Drejtuesi i automjetit shtetasi S.Ç do shoqërohet në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

j.l./ dita

October 8, 2019 12:57
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim