Makina përplas motoçikletën në Lezhë, një i vdekur

October 31, 2019 08:16

Makina përplas motoçikletën në Lezhë, një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë, këtë mëngjes tek Ura e Prekalit në Tale, Lezhë.

Sipas policisë, raportohet se një automjet ka përplasur një motoçikletë dhe si pasojë drejtuesi i kësaj të fundit ka humbur jetën menjëherë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

j.l./ dita

October 31, 2019 08:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim