Makina përplas për vdekje çiftin e moshuar

December 4, 2018 18:01

Makina përplas për vdekje çiftin e moshuar

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë- Pogradec, ku një çift bashkëshortësh janë përplasur nga një automjet.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Vloçisht.

Burime nga policia bëjnë me dije se një automjet ka aksidentuar burrë dhe grua, të cilin po kalonin rrugën.

Si pasojë e përplasjes, bashkëshortët kanë mbetur të plagosur rëndë. Ata janë transportuar me urgjencë në spital, ku edhe kanë ndërruar jetë.

Policia në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për rrethanat dhe shkaqet e aksidenti.

v.l/ Dita

December 4, 2018 18:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim