Makina përplas taksinë, largohet me shpejtësi e bën tjetër aksident

February 14, 2015 18:46

Makina përplas taksinë, largohet me shpejtësi e bën tjetër aksident

Një makinë tip Benz me targa TR 9958 përplasi fillimisht një taksi pranë Inxhinierisë së Ndërtimit. Benzi u largua menjëherë pas aksidentit ndërsa pranë Fushës së Aviacionit përplasi një tjetër automjet.

Si pasojë e aksidenteve një grua mbeti e plagosur e cila u dërgua për mjekin në spitalin e Traumës.

February 14, 2015 18:46
Komento

1 Koment

  1. Lul February 14, 19:31

    Dhe pastaj ka faj Ed Rama…ky lloj mileti qe e cnderoi Sali Berisha nga cdo ane meritojne varje ne litar…shteti ti shfaros keta pijanece morracak qe sapo kalojne pragun e deres kerkojne te thyen ligjet e shtetit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*