Makina përplaset me murin, plagoset shoferi

February 6, 2016 09:08

Makina përplaset me murin, plagoset shoferi

Një 26-vjeçar është plagosur rëndë në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Korçë.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë me dije se R. Hasimllari, nga fshati Symiz, duke trejtuar mjetin e tip, tip Benz me targë, AA 700 GZ, rreth orës 01.00 pas mesnatës ka dalë nga rruga. Ai është përplasur me murin e hipotekës së Korçës.

Për pasojë në gjendje të rëndë ndodhet drejtuesi i mjetit, si dhe ka marrë plagë të lehta E. J, rreth 35 vjeç.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

February 6, 2016 09:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim