Makth, trendi i ri sjell insekte të ngordhura në thonj

August 21, 2017 20:44

Makth, trendi i ri sjell insekte të ngordhura në thonj

Një artiste nga ShBA ka sjellë një trend të ri në treg që ka të bëjë më thonjtë, por ka befasuar shumë vajza.

Shpesh njerëzit tmerrohen kur shohin insekte në tavolinë apo tokë dhe mundohen ta zhdukin menjëherë.

Por Deadly Beauty bëri që krijesat e vdekura të jenë pjesë e jetës normale duke i vendosur në thonjtë e femrave.

Ajo merr thjesht lëkurën e një insekti që preferon klientja duke e vendosur në pjesën e thoit, ku mund të qëndrojë për disa javë.

August 21, 2017 20:44
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*