Mallakastër, Basha: Farsa e 30 Qershorit vulosi fatin e Ramës

July 10, 2019 19:31

Mallakastër, Basha: Farsa e 30 Qershorit vulosi fatin e Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar turin e takimeve me strukturat e partisë për të diskutuar mbi zhvillimet e pritshme politike.

 I shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi dhe kryebashkiaku Agron Kapllanaj, kreu i opozitës ishte në Mallakastër.

 Nga Mallakastra, Basha u shpreh se 30 Qershori ishte pikë kthese absolute për zhvillimet politike, pasi vulosën fatin e kësaj qeverie.

” 30 Qershori është një masakër elektorale e provuar në sytë e secilit. Përgjegjës kryesor për këtë krim është Edi Rama”, tha Basha.

 Basha vuri në dukje se më 30 Qershor, Edi Rama provoi se nuk bën dot zgjedhje edhe kur kandidon me veten.

Më tej ai tha se “Bashkia Mallakaster ka një kryetar legjitim. Ai është Agron Kapllanaj. derisa të ketë një proces të rregullt zgjedhor, ku përsëri do të konfirmohet si Kryetar Agron Kapllanaj.”

 

b.b/dita

July 10, 2019 19:31
Komento

7 Komente

 1. Edi vet direkt July 10, 20:02

  pederast i frustruar nga vapa .

  ti nuk je me pjes e politikes ktij vendi .

  Loja jote eshte qesharake ,sepse je jashte binari

  shko e shkwerdheu ne hollande sa te vij Flet Arresta mee poste ne Utrecht

  do vim te marrim zvare nga Hollanda .

  pd-ja nuk ekziston me.

  Te gjithe e dine

  dhe tallen me ty hahahahah

  peder, shko q!u

  Reply to this comment
 2. Dardan July 10, 20:32

  Vlora ka nje fjale brilante qe do ti shkonte shume ketij Myteberi: BAKALLARO. Je bere bakallaro o vegel qorre e antishqiptarizmes.

  Reply to this comment
 3. pd kjo FAKE parti e qit jashte ligji July 10, 20:32

  e ky vqzhdo e peellet ala rrugeve

  me ngjall te vdekurin peder

  hahahahahahhaah

  sa idiot paska qen mer yahoo !!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 4. lky eshte cmend pasha zotin , shiiheni si i zgerdhin syt si idiot ! haaaaaaaaaaahha c'hajvan eshte ky July 10, 21:28

  si eshte e mundur qe e lejojn ne Hollande kte

  te cmendur ?

  ky eshte idiot fare !

  paska marre fund i shkreti ,por s’ka cben .
  Duket qe eshte nji levizje e sforczúar ,

  qe dikush e shtyn nga pas si me bodec prostituten lylzime bashah !

  kte kan me e heq qafe mbani mend .ka fytyre te vdekuri

  Reply to this comment
 5. Elektricisti60 July 11, 00:23

  Ik o bibilush ne Hollande bej ca pushime pas fitores se thelle se u lodhe duke u cjerre e pellitur me te njejtat gjera perdite.Ma ki kujdes G.Bardhin gjate kthimit nga Kavaja .

  Reply to this comment
 6. alphade July 11, 13:36

  Pa u vene ne funksionim te plote SPAK-u dhe BKH-ja,
  Kryeministrin aktual ndaj te cilit nuk as fare simpati per
  qendrimet e tij te hallakatura dhe borxhet qe i ka te majtes idealiste dhe jo pragmatike shqiptare edhe sikur
  te doje ta lere kolltukun e K/ministrit nuk e lene nderkom-
  betaret. “Kryej detyrat e shtepise,pastaj largohu” i kane
  thene nderkombetaret qe do te thote: konkretizimi me
  dergimin para drejtesise te “Peshqeve te Medhenj” ,sic
  kerkonin qe para dy vjetesh ambasadoret e nderuar
  LU dhe VLLAHUTIN…..!!!

  Reply to this comment
 7. MH July 11, 15:37

  Kur ishe kaq i sigurt qe 85% ishte ne favorin tend.Pse i dogje mandatet e te hyshe ne zgjedhje per fitore.
  Ti je kokrra e idiotit si njeri dhe ma teper si politikan.Mjere ato qe te ndjekin nga mbarap ty dhe shpuren tende opozitare me turli partish e keryesit kjo e Leshlise me lesh dhije brenda.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim