Mallakastër, dhunoi prindërit e moshuar, arrestohet 41-vjeçari

July 11, 2016 08:27

Mallakastër, dhunoi prindërit e moshuar, arrestohet 41-vjeçari

Policia e Mallakastrës ka arrestuar 41-vjeçarin Astrit Liçaj, pasi ai akuzohet se ka ushtruar dhunë ndaj prindërve të tij.

Komshinjtë kanë dëgjuar britmat e të moshuarve dhe menjëherë kanë lajmëruar policinë.

“41-vjeçari u arrestua në fshatin Greshicë, në banesën e tij, teksa po ushtronte dhunë fizike e psikologjike ndaj prindërve S.L. 72 vjeç dhe I.L. 64 vjeçe”, njofton policia.

July 11, 2016 08:27
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*