Mamaja që u pastrua nga akuzat për vrasjen e vajzës e pagoi avokatin me… seks

May 25, 2016 12:48

Mamaja që u pastrua nga akuzat për vrasjen e vajzës e pagoi avokatin me… seks

Një mama në SHBA, e cila u pastrua nga akuzat për vrasjen e vajzës së saj 2-vjeçare, dyshohet se e pagoi avokatin e saj me seks.

Casey Anthony pretendoi fillimisht se vajza e saj, Caylee 2-vjeçare, u rrëmbye në vitin 2008, por më vonë i tha gjykatës se ishte ajo që e mbyti vajzën.

Ajo u akuzua për drogimin, mbytjen dhe më pas hedhjen e trupit të fëmijës.

Por mamaja u pastrua nga akuzat në vitin 2011.

Një hetues privat i kontraktuar nga avokati i saj, Casey, pretendon se ajo e pagoi avokatin me seks.

Kjo për shkak se në atë kohë ajo nuk kishte para.

Pavarësisht se nuk u dënua për vrasjen e vajzës, Casey u dënua pasi gënjeu forcat e policisë për vendndodhjen e vajzës.

Mbetjet e vogëlushes u gjetën pranë shtëpisë ku jetonte Casey me prindërit.

Casey Anthony sits with her attorney Jose Baez during her sentencing hearing on charges of lying to a law enforcement officer at the Orange County Courthouse July 7, 2011Attorney Jose Baez escorts Casey Anthony, as she leaves the Orange County Corrections Facility on Sunday, July 17, 2011

May 25, 2016 12:48
Komento

1 Koment

  1. anticensurë 25642654 May 25, 16:48

    nëse pranojmë që prostitucioni është zanat!’
    atëherë ska asgjë të keqe për mënyren si e ka paguar avokatin!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*