Mami Çili e ka me qejf këtë punën e fotove

July 28, 2013 10:49

Mami Çili e ka me qejf këtë punën e fotove

Këto fotografitë që shikoni janë realizuar nga fotografi Juxhin Kurti dhe në to është Çili (Jo Henri, e kemi fjalën për Çiljeta Xhilagën). Menduat që do hiqte dorë nga këto gjëra pas lindjes së djalit?? Ja që jo. Ua ka parë hajrin vajza, fotove të tilla.

cili2ciljeta cili

July 28, 2013 10:49
Komento

2 Komente

  1. sali berisha July 28, 10:57

    ty te ka dal djali socialist ndaj mora gret a koqin,,,,

    Reply to this comment
  2. tol francezi it July 28, 12:24

    Sa te fryra i paska buzkat mami cili

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*