Mamurras, burrë e grua plagosen me sende të forta nga nipi

August 12, 2017 09:26

Mamurras, burrë e grua plagosen me sende të forta nga nipi

Burrë e grua janë plagosur nga nipi i tyre. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Mamuras, ku nipi ka goditur me sende të fota xhaxhain dhe nusen e xhaxhait.

Sipas policisë të plagosur kanë mbetur Agustin dhe Manushe Shpani të cilët janë dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Sipas informacioneve të parë shkak për këtë ngjarja dyshohet se është një konflik i nisur mes tyre.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

August 12, 2017 09:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*