FOTO: Sa shumë… binjakë në protestë!

May 14, 2017 13:08

FOTO: Sa shumë… binjakë në protestë!

 

Dështimi i protestës së djeshme, ka detyruar drejtuesit e PD që  të nisin një fushatë manipulimi të opinionit publik duke dhënë shifra tepër të larta të pjesëmarrjes së publikut.

Por siç mund ta shihni dhe nga kjo foto që ka hapur gazetën e organit zyrtar të PD-së, Rilindja Demokratike, dallohet qartë se janë përdor të njëjta foto dy ose katër herë, duke bërë që i njëjti njeri ose të njëjtat pemë të shfaqen njëkohësisht në 3 vende të ndryshme.

Me sa duket, edhe Basha këtë foto të manipuluar nga vetë RD ka parë kur deklaroi se pjesëmarrës ishin 600 mijë.

May 14, 2017 13:08
Komento

4 Komente

 1. Arbi May 14, 16:45

  Republika e Re qe kerkonin komunistet spanjolle me keshillimin e Moskes ne vitin 1931.

  Reply to this comment
 2. XXXL May 14, 17:43

  Sa shume b** q** i kane dale Sales ne foto, numrin e tyre e knea shtuar me ata te LGBT ku anetare aktive eshte edhe Shkerdheni i Saliut.

  Reply to this comment
 3. arbereshi May 14, 21:47

  Keta i bejne te gjitha horlliqet e kesaj bote.Eshte partia politike me oedinere qe mund te egzistoje

  Reply to this comment
 4. aqo May 15, 05:38

  Pisave te shqupit, nga e keqja, u bejne syte tek a cift………eshte mire kur nginjen me lugen bosh….

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*