Manjani, akuza Ramës për drejtësinë: Kopje e Enverit…

June 21, 2017 10:14

Manjani, akuza Ramës për drejtësinë: Kopje e Enverit…

 

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka komentuar deklaratat e mbrëmshme të kryeministrit Edi Rama për reformën në drejtësi.

Manjani thotë se Rama e do pushtetin dhe shtetin vetëm për vete duke e akuzuar si diktator.

“Flet për “drejtësi e gjykatë popullore”!

Pushtetin dhe shtetin e do vetëm për vete!

Ky nuk quhet i sëmurë, por diktator! Kopje e Enverit…”, shkruan Manjani në Twitter.

June 21, 2017 10:14
Komento

4 Komente

 1. Besniku June 21, 11:23

  Magari t’i ngjante………

  Reply to this comment
 2. Demi June 21, 11:25

  O rrocka analfabet,
  qe gjetet shesh dhe bete pershesh,
  u bete ministra dhe deputete,

  nuk jua kishte marre mendja ne jete te jeteve qe do tja arrinit kesaj dite. Nga buke e shellire, ne filozof plehu.
  U bere ti more skerbythje te krahasosh, Edi Debil Ramen me Enver Hoxhen.
  Mos u merrni me Enver Hoxhen, ju spurdhjaket e mashtruesit e vegjel qe nuk dini as shkrim e as kendim, ju halimet e koheve te reja.
  Per ate periudhe qe jetoi Enver Hoxha me te mirat e te keqiat e tij, as nuk vodhi e as nuk e mashtroi kete popull, ne te kundert me ato mundesi qe kishte e ngriti Shqiperine ne ato lartesi, nga te cilat e rrezuat ju spurdhjaket e vegjel, qe e hengret dhe e brejtet si minj te kanaleve dhe erresires..
  Njerez, merrni pjese ne votime, por mos votoni, nxirrini te pavlefshme votat tuaja, qe te mesojne bajgat se ketij populli po i vjen mendja…

  Reply to this comment
 3. Alidemsi vjeter June 21, 14:04

  Po bre cashtu osht o Moisi Golemi i Dibres.E ku e ke njoft Enverin ti mer byth mut,parazit?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*