Manjani urdhëron shkarkimin e një punonjësi të burgut të Durrësit

November 28, 2015 20:04

Manjani urdhëron shkarkimin e një punonjësi të burgut të Durrësit

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka urdhëruar shkarkimin e një punonjës burgu në qytetin e Durrësit.

Punonjësi i burgut, i cili u shkarkua është Kreshnik Dervishi, ndaj të cilit ka pasur një denoncim për dhunë në familje.

Mësohet se në lidhje me këtë rast,ministri Manjani ka kërkuar që Kreshnik Dervishi  të vihet para drejtësisë, pasi persona të tillë nuk mund ti shërbejnë publikut kur nuk i shërbejnë familjes – ka thënë Manjani

November 28, 2015 20:04
Komento

2 Komente

 1. Pjetri Preng November 29, 06:15

  Bravo zoti minister!
  Po beni edhe detyren e drejtorit dhe te gjyqtarit!

  Reply to this comment
 2. Arkidi November 29, 17:54

  Beavo Mutnjani…. E fillovr [email protected] me Tos Nanon… Berishen dhe se fundi me hajdutin Ilir Muta… Je nje dick i bere synet se shpejti do ta hapim dhe nje bir ne koke dhe shurra pastaj deri ne qiell…. Kur nuk kemi shtet presim cfare pjerdh Mutnjani, ej temen e semes.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*