Mariah Carey këshillohet të anullojë koncertin në Bruksel

March 23, 2016 18:53

Mariah Carey këshillohet të anullojë koncertin në Bruksel

Mariah Carey është këshilluar që të mos e zhvillojë koncertin e saj në Bruksel të planifikuar për ditën e dielë, pikërisht në ditën e ditëlindjes së saj.

Ekipi i sigurisë është krejtësisht kundër zhvillimit të koncertit për shkak të shpërthimeve nga sulmet terroriste.

Ekipi i sigurisë tha gjithashtu se ky koncert mund të jetë objektiv i ndonjë sulmi të mundshëm, për shkak të famës së këngëtares dhe fansave të shumtë që do të marrin pjesë në të.

Ende nuk ka një vendim përfundimtar megjithatë Mariah Carey është duke pritur një këshillë edhe nga Ambasada rajonale e SHBA –së.

March 23, 2016 18:53
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim