Mariah Carey me supertaka, për pak rrëzohet në tapetin e kuq

May 17, 2016 16:35

Mariah Carey me supertaka, për pak rrëzohet në tapetin e kuq

Mariah Carey e ka gjetur veten në siklet për shkak të takave super të larta dhe fustanit super të shkurtër që kishte veshur të hënën në New York.

mariah1

Këngëtarja 46-vjeçare për pak është rrëzuar teksa kalonte në tapetin e kuq të ‘NBC Upfronts’, New York ku po promovon një reality show të sajin.

mariah2

46-vjeçares, e veshur me një minifustan me dizajn leopardi dhe një palë taka super të larta ‘Louboutin’, i është dashur të mbështetet tek truproja i saj që të mos rrëzohej përtokë.

May 17, 2016 16:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*