Mark Frroku: Arrestimi? Gjithçka mund të ndodhë në këtë vend

March 23, 2015 09:00

Mark Frroku: Arrestimi? Gjithçka mund të ndodhë në këtë vend

Mark Frroku thotë se i përmbahet pikë për pikë dëshmisë që ka dhënë në prokurori, në lidhje me çështjen Doshi.

Megjithatë, ai shprehet se është e paprecedentë, që të kërkohet arrestimi i një deputeti vetëm për dëshmi të rreme.

Të kërkosh për një deputet arrestimin për dëshmi të rreme, që fillon nga gjobë deri në një vit burg, kjo nuk është parë.

Vetëm kjo akuzë rëndon mbi mua për momentin.

Gjithçka mund të ndodhë në këtë vend”, thotë Frroku për GSH.

Frroku gjithashtu pohon se me Tom doshin nuk ka më komunikim:

Vetëm ballafaqimin tek prokuroria kemi pasur, asnjë komunikim tjetër

March 23, 2015 09:00
Komento

9 Komente

 1. idhi March 23, 09:32

  Po pse o Mark,qe ta di une,ti je ligj beres apo mashtrues?
  Nese ke bere deshmi te rreme,normal qe do ta hash.
  Vetem per gjithe kete rremuje sociale qe po krijohet,a nuk mendon se e keni hak burgun?

  Reply to this comment
 2. Lul March 23, 09:37

  Mark thuaj shyqyr qe po del behari dhe nuke te kap te ftoheti..po si more palaqo bene deshmi te rreme dhe vendosni te teh te thikes nje popull dhe kerkoni pafajqesi!!!!! Tom Doshi dhe ti perveq burgut eshte mire qe cdo pasuri e juaja te konfiskohet spse cdo gje e keni vendos padrejtesisht….te fala Arbenit se me sa duket ai e ka filmin serial oooo Mark.

  Reply to this comment
 3. Landi March 23, 09:40

  Patjeter qe gjithcka mund te ndodhe ne kete vend.P.sh. behet deputet ai qe eshte marre me trafik prostitucioni dhe qe ka vrare nje njeri ne Belgjike.

  Reply to this comment
 4. tini March 23, 09:57

  Mire e ka Landi, gjithcka mund te ndodhe, derisa dhe Mark Frroku eshte bere deputet!

  Reply to this comment
 5. Moza March 23, 10:51

  Tipik surrat krimineli!

  Reply to this comment
 6. ..... March 23, 10:56

  e keni mbjellur vete shoku…….

  Reply to this comment
 7. "Horri i Bulevardit" March 23, 11:22

  Nuk arrij te kuptoj, as zotin Frroku e as zotin Doshi, ne cdo vend, ska rendesi cfare rregjimi politik zbaton, deshmia e rreme, denohet me BURG.
  Kjo eshte alfa e zbatimit te ligjit.
  Prandaj ju bej thirrje, mos tentoni te shkarraviteni mbas fjaleve te hedhura neper gazeta e media, se kur shkel ligjin, denohesh.

  Reply to this comment
 8. shqiptar sharri. March 23, 14:53

  Cfar,komiku eshte ky froku dhe doshi?¨!
  Thot,se jam akuzue per deshmi te reme,si ky palle froku,ashtu dhe dosh-kodoshu,pra sipas ktyre deputetve dhe ligjbersve pra sipas ktyre lolove,kta nuk u dashken te denohen per deshmi te reme e sajesa kriminale.se kta qenken deputet,pra kta injorant dhe bashibizuk dhe drogaxhij, ariten me kriminalitet te pasurohen dhe pastaj dhe te blin deputetllekun,dhe tani sipas tyre nuk duhet te denohen,po a’nuk eshte per piskam dhe gjeme?
  Kta,duhet denuar,dhe duhet te ju konfiskohet pasuria e bere me krime.

  Reply to this comment
 9. Popull March 23, 15:21

  DEPUTETI ESHTE SI GJITHE TE TJERET.
  DEPUTETI DUHET TAKETE MIRE TE QARTE SE PERFAQSONE ELEKTORATIN, DHE KUR BEN KRIME I BIE QE TE GJITHE VOTUASIT TE NJIHEN SI KRIMINELE. DHE KUR BEN PELIVANLLEQE, SI PERSHMBULL KOR KERCEN NGA NJE PARTI NE TJETREN, I BIQ QE I GJITHE ELEKTORATI TA KET BETRE KETE…. KUR VJEDHE E MBUSH XHEPIN I BIE QE AI ELEKTORAT TE JETE SKLLAV I DEPOTETEIT TE SKLLAVERUES, KUR VRET VRET ME VOTEN E POPULLIT……
  JUVE MOSTRA TE KRIMIT NUK MUND TE MESHEHNI PISLLEQET ME MANDATIN QE KENI. LESHOJENI DHE SHKONI. PA RA SE TE FLISNI MENDONI SI : C’ QENDRIM DO TE MBANTE PROKURORIA PER NJE NJERI TE THJESHTE, TE NDERSHEM PO QE MUND TE GABOJE PREJ PADIES? PSE DUHET NJE DEPUTETE TE MOS ARESTOHET PER SHPIFJE SE NA QENKA DEPUTETE? PO PSE VOTA IME DUHET TE MBROJE KRIMIN TUAJ MORE FROK? PSE CFARE KE ME SHUME SE UNE TI? APO VOTEN TIME ME SIGURI!!!!!

  NE TE GJITHE BOTEN NEREZIT JANE TE BARABARTE PARA LIGJIT….PSE NE SHPIPERI PER DEPUTETE VEPRONE MALIQI? PER OPINIONIN TIM VETEM MENTALITETI QE TI KE NE KOKE MORE KRIMINEL ME MANDATE, DUHETE TE TE DENOJE ME SHUME….
  SE E BERE SI JAO SHPREHJA “BENI SI THEM UNE, E MOS BENI SI BEJ UNE” MORE I PACIPE. NE BURG TE VESHE TI DHE VALLAI YT KRIMINEL. VRASES I LAMAJT. NDOSHTA TI KESAJ I FRIKSOHESH ME SHUM.
  LERA MANDATIN DHE SHKO. TERIH KEMEN ZVARE TE VIJNE PAS TEJET GJITHE KRIMINELET ME MANDATE QE KA PARLAMENTI, PA DALLIM PARTIAKE. TE VIJNE PAS TEKE TE GJITHE ATA QE KAN BERE KRIME NDAJ SHQIPARISE DHE SHQIPTAREVE, FILLUAR QE NGA AGJENTET E KOHES SE ENVERIT, E TE SALI HITLERIT.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

Mendoni se Shqipëria është gati për një organizim të ri përballë gjithë klasës së sotme politike?