Marrëveshja, Meta 30 minuta në zyrën e Berishës

May 18, 2017 13:46

Marrëveshja, Meta 30 minuta në zyrën e Berishës

Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta, ka zhvilluar sot një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha, në zyrën e këtij të fundit.

Takimi mes ish-aleatëve qeverisës vjen pas arritjes së marrëveshjes politike për zgjidhjen e krizës mes kryeministrit Rama dhe kreut të PD-së Basha.

Takimi mësohet se ka zgjatur përreth 30 minuta.

Ndërkohë, prej orës 10:00 të paradites së sotme mes Ramës dhe Bashës vijojnë negociatat për detajimin e marrëveshjes në Pallatin e Kongreseve.

May 18, 2017 13:46
Komento

6 Komente

 1. cuf dabjoni May 18, 14:03

  nxitoi te na tregoj qe do jete I paanshem

  Reply to this comment
 2. Jo skraparlli ! May 18, 14:19

  perse nuk pyet Ramen o buri Mones ?!

  Reply to this comment
 3. Mashtruesi LSI May 18, 14:38

  Per bere te pare, i jap te drejte Ngjeles! Nje nga objektivat e vettingut eshte Ilir Meta! LSI-parazite te felliqur!!!!

  Reply to this comment
 4. thana May 18, 14:43

  Pazgjithshmerisht i lidh e kaluara hallemadhe, qe nje dite do kerkoje zgjidhje e mund t’i vere perballe njeri tjetrit….

  Reply to this comment
 5. Lennard May 18, 15:22

  Po bejne dhe keta marreveshje si te shpetojne nga VETINGU se te dy jane me shume Dosje te Pambyllura.Ne Esfel do te shkojne dhe familjarisht bile.

  Reply to this comment
 6. Ballisti May 18, 17:17

  Ilir Meta, apo Like Floriri sic e njohin shqipetaret, ka zene radhen per tu futur ne burg. Ndoshta eshte i vetmi politikaan qe e ka te sigurte qe di ti hidhen hekurat. Populli beson se do ti paguaj te gjitha per ate qe i ka bere ketij vendi.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim