Masa për ndeshjen Tirana-Partizani, policia: Mos parkoni tek stadiumi

December 6, 2015 15:21

Masa për ndeshjen Tirana-Partizani, policia: Mos parkoni tek stadiumi

Policia ka marrë masa për ndeshjen e nesërme midis Tiranës dhe Partizanit. Me anë të një deklarate, u bëhet thirrje qytetarëve që të mos parkojnë rreth e qark stadiumit.

“Policia për arsye sigurie njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se nuk do të lejohet parkimi i automjeteve rreth e përqark perimetrit të stadiumit. Parkimi i automjeteve nuk do lejohet më datë 07.12.2015 nga ora 08:00- deri në perfundim të aktivitetit”, thuhet në njoftimin për shtyp.

Po kështu policia rrugore informon se do të marrë masat e zhvendosjes se mjeteve në pikat e saj të bllokimit nëse do konstatohen mjete që nuk janë larguar sipas këtij njoftimi. /Dita/

December 6, 2015 15:21
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin