Mashtrimi i Berishës me një “skandal” të Erion Veliajt

May 22, 2015 19:28

Mashtrimi i Berishës me një “skandal” të Erion Veliajt

Nuk është gjë e re tashmë, që Sali Berisha, edhe pse mashtrimet i dalin gjithmonë në shesh, vazhdon t’i përsërisë.

Së fundmi ai ka postuar një video, nga një takim i Erion Veliajt. Ai thotë se në mënyrë çnjerëzore, stafi i Erion Veliajt ka përzënë me dhunë nga takimi një person me sindorimin down.

Por, e vërteta është se personi që e ka larguar djalin është punonjës i një televizioni privat. Kjo, duke qenë se ai ka filluar të bëjë disa gjeste prapa krahëve të Veliajt dhe dukej në televizion, ndërsa takimi ka qenë live.

Dhe, Berisha që e ka zakon të akuzojë pa i verifikuar faktet, thotë se ai është përzënë nga stafi i Erion Veliajt.

https://www.youtube.com/watch?v=E__tx5D27d4

May 22, 2015 19:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*